Hotovost

V HOTOVOSTI
V hotovosti lze zaplatit v prodejně ALUTECHNIK, Jesenická 331, 252 44 Dolní Jirčany. Při této formě úhrady se neplatí žádné poplatky za platbu a manipulaci s penězi.

ZDARMA
Platební karty

PLATEBNÍ KARTOU
Platební kartou lze zaplatit v prodejně ALUTECHNIK, Jesenická 331, 252 44 Dolní Jirčany. Při této formě úhrady se neplatí žádné poplatky.

ZDARMA
Bankovní převod

BANKOVNÍM PŘEVODEM
Při platbě bankovním převodem na účet ALUTECHNIK, číslo účtu: 241023510/0300 se nehradí žádné poplatky. Je třeba ale počítat s tím, že zboží je možné odeslat teprve tehdy, když je úhrada za zboží připsána na bankovní účet ALUTECHNIK.

ZDARMA
comgate

ePlatba+
Zákazník má možnost k online platbám využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s..

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran.

Dokončením objednávky dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

ZDARMA
file-text cart profile